Jeśli szukacie oświetlenia wiszącego, które w pełni wpisuje się w najmodniejsze trendy wnętrzarskie, mamy dla Was idealną propozycję – lampy wiszące z kulistymi kloszami, wykonanymi ze szkła lub tworzywa. Znajdziecie je obecnie w wielu nowoczesnych i klasycznych odsłonach.

Okrągłe, zamknięte lub półotwarte klosze, wykonane z transparentnego, mlecznobiałego, przydymionego lub kolorowego szkła (ewentualnie z tworzywa sztucznego), spoczywające na dekoracyjnej lub prostej, metalowej konstrukcji, tworzą trend, który króluje w aranżacjach już od kilku sezonów. Nic dziwnego, bo świecące kule są ponadczasowe, stylowe i eleganckie. Wszystko wskazuje na to, że w 2021 roku ich popularność jeszcze wzrośnie! Projektanci coraz wyraźniej odchodzą od ostrych linii i geometrycznych kształtów na rzecz łagodnych, harmonijnych, eleganckich i ponadczasowych form. Do łask wracają łuki, okręgi, koła, kule, elipsy i inne krągłości. Jeśli i Was zafascynował ten kulisty trend, poznajcie 5 designerskich lamp wiszących z okrągłymi kloszami.

  1. Lampa wisząca SYNTA z 1 lub 8 okrągłymi, półotwartymi kloszami

Ten modny żyrandol wprowadzi do Waszych wnętrz klimat wielkomiejskiego loftu! Konstrukcję wykonano z metalu i wykończono na rudozłoty mat, a okrągłe, „ścięte” klosze z transparentnego szkła. Lampa wisząca SYNTA rewelacyjnie sprawdzi się w przestronnych wnętrzach, gdzie skutecznie (i w najlepszym stylu) rozświetli mrok, np. zawieszona nad masywnym, drewnianym stołem lub w centralnym punkcie pomieszczenia.

  1. Kolekcja lamp wiszących CERYS z 1 lub aż 24 okrągłymi, mlecznobiałymi kloszami

To designerska propozycja dla osób, które szukają minimalistycznego, ale modnego żyrandola. Oryginalna, prosta forma przyciąga uwagę, jednak nie przytłacza pomieszczenia ani nie narzuca stylu aranżacyjnego. Do wyboru pozostają: obszerna lampa wisząca z 24 punktami świetlnymi oraz 2 modele jednokloszowe różnej wielkości. Zdecydować możecie także o kolorze korpusu (czerń lub biel).

  1. Designerski żyrandol ANKA z 10, 14 lub aż 21 okrągłymi, przydymionymi kloszami

Lampa wisząca ANKA swój urok zawdzięcza szklanym, przydymionym, kulistym kloszom, rozlokowanym na metalowej, geometrycznej konstrukcji. Dynamiczna forma modelu idealnie wpisuje się w nowoczesne i eklektyczne trendy. Lampę można skrócić tak, aby wisiała wyżej, a nawet zamocować bezpośrednio pod sufitem, co pozwala na jej zastosowanie w niskich pomieszczeniach.

  1. LEDowa lampa wisząca DEKER z 3 lub 6 okrągłymi, mlecznobiałymi kloszami

Ten model subtelnie rozświetli wnętrza i ożywi aranżację bez narzucania jej stylistyki. Na stalowej konstrukcji w kształcie litery C umieszczono szklane, okrągłe, białe klosze. Każdy świeci w innym kierunku, by wypełnić całe pomieszczenie przyjemnym blaskiem. Do wyboru pozostają 2 kolory konstrukcji: złoto-miedziany i czarny.

  1. LEDowa lampa wisząca NATAN z 4 białymi, kulistymi kloszami z tworzywa

Oto idealna propozycja do mieszkania minimalisty, kochającego eleganckie, proste formy oświetleniowe i nowoczesne technologie. Lampa wisząca NATAN posiada oryginalną, geometryczną, stalową konstrukcję, składającą się z dwóch ramion, zakończonych na kształt odwróconej litery „U”. Po zmroku daje spektakularny efekt lewitującego rzędu świecących kul.

Wybór świecących kul – nie tylko w segmencie oświetlenia wiszącego, jest dzisiaj ogromny, dlatego jesteśmy pewni, że uda się Wam znaleźć rozwiązanie na miarę urządzanych wnętrz.